Pokládka koberců
 

pokladka_kobercu

Koberce měly a stále mají své nenahraditelné místo v našich interiérech. V podlahářství se proto také na ně nezapomíná. Vyrábí se v obrovské škále druhů, barev a materiálů. Propůjčují našim domovům pocit tepla, útulnosti a harmonie.

V prodejně koberců v Kroměříži, která se nachází v samostatné části budovy, si příznivci této krytiny jistě vyberou z široké škály jak samotných koberců tak i běhounů a čistících zón, a to v šířích 2m, 3m, 4m i 5m. Naše firma samozřejmě realizuje montáž či nalepení koberců, ale také nalepení koberců na stěnu, nebo na schody. Montujeme čistící zóny a rohože. Samotné realizaci ovšem předchází několik neméně důležitých kroků.

Jako první vzpomeňme především výběr koberce a patřičných doplňků. Po výběru a zvážení všech kvalit koberce se zákazník dohodne na termínu zaměření, kdy náš technik přímo v daném prostoru zaměří celkovou rozlohu místnosti, případně změří vlhkost a rovnost podkladu, což je podmínkou pro kvalitní pokládku. Následně zpracuje bezplatně cenovou nabídku, která je pak zákazníkovi k dispozici. Při akceptaci cenové nabídky je již možno přistoupit k sepsání zakázkového listu na naší prodejně. Posledním krokem je pak domluva o termínu pokládky.

Samozřejmostí je pro nás i olištování koberce, ať už kobercovou lištou nebo lištou vytvořenou přímo z koberce s obšitou vrchní hranou, dále realizujeme montáž přechodových lišt, schodových či ukončovacích hran, vše dle přání zákazníka.

Na námi zrealizované pokládky koberců poskytujeme patřičnou záruku. Informace o údržbě koberců získá každý zákazník od našich pracovníků přímo na prodejně koberců.

Ukázka zalištování koberců

24

Let na trhu

3000

podlahy m2 za rok

10000

PVC m2 za rok

12500

koberců m2 za rok

 

O nás

Prostřednictvím moderního a prostorného podlahového studia je firma schopna pro snazší výběr zákazníka předvést konkrétně požadovaný typ podlahy ať už se jedná o podlahu dřevěnou, laminátovou, nebo o materiál PVC či přírodní linoleum.

Mapa

Kontakt

Kroměříž - podlahové studio
pondělí - pátek: 09:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
sobota: 09:00 - 11:30
Kroměříž - prodejna koberců
pondělí - pátek: 09:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
sobota: 09:00 - 11:30
Zlín - podlahové studio
pondělí - pátek: 09:00 - 12:00 / 12:30 - 17:30
sobota: zavřeno