Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/inicializace.php on line 215
Doplňkový sortiment
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stavební chemie 

Předpokladem pro kvalitní pokládku jakékoliv podlahoviny je kvalitní příprava podkladu. Pro tuto činnost využíváme výrobků renomované firmy UZIN, která je ve svém oboru letitým a profesionálním výrobcem jak stěrkovacích hmot, tak i penetrací, lepidel, laků, nebo olejů.

Přechodové lišty

Ať již bude výběr zákazníka jakýkoliv, ať se bude jednat o koberec, dřevěnou či laminátovou podlahu, nebo podlahovinu PVC či Linoleum, téměř vždy podlaha vyžaduje montáž přechodových lišt, které pomohou vytvořit plynulý a profesionální přechod z jedné podlahové krytiny na druhou. V naší prodejně naleznete kompletní sortiment dekorů ale i rozměrů a délek.

Podlahový systém

- Rychlé využívání prostor díky vyloučení mokrých procesů.

- Zaručená nejvyšší bezpečnost (izolace proti hluku a protipožární ochrana) díky komplexnímu systému.

- Nízká konstrukční výška umožňuje optimální využití prostoru.

Kročejová izolace není problém, pokud znáte správné řešení: podlahové prvkyfermacell s dřevovláknitou deskou zajistí v domě klid a pohodu. Voštinový systémfermacell je vyvinutý speciálně pro rekonstrukci stropů s dřevěnými trámy tak, aby na nich zajistil požadovanou protihlukovou izolaci. Podlahový systém fermacellPowerpanel TE tlumí rychle, snadno a hospodárně a promění vlhké prostory na oázy klidu.

Údržba

Při výběru podlahoviny je třeba také zvážit její údržbu. Ať už zvolíte podlahu dřevěnou, laminátovou, podlahoviny PVC či Linolea, vždy je předpokladem pro dlouhou životnost a pěkný vzhled kvalitní údržba. Pro tuto činnost využíváme výrobků renomované firmy DR. SCHUTZ, která je ve svém oboru letitým a profesionálním výrobcem čistících prostředků.

Od 2. 4. podlahové studio Zlín na nové adrese
více zde