Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/inicializace.php on line 215
Pokládka PVC a linolea
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podlahovina PVC má již dlouhá léta své neodmyslitelné místo v podlahářství. Taktéž přírodní podlahovina Linoleum, která se vyrábí čistě z přírodních surovin je u zákazníků velmi oblíbená. Ingredience, ze kterých se Linoleum vyrábí, se nachází v přírodě všude kolem nás, proto nezatěžuje životní prostředí. Je to podlahovina, která dokáže zútulnit váš interiér a propůjčit Vaší podlaze příjemnou atmosféru. V kombinaci s tímto a výbornými užitnými vlastnostmi tvoří Linoleum ideální volbu pro váš interiér. PVC i Linoleum jsou kvalitní podlahoviny s různými stupni tvrdosti a odolnosti. Vyrábí se v široké různorodé škále jak homogenních podlahovin (v celé své tloušťce stejné složení i probarvení), tak heterogenních (z několika různorodých vrstev). Na našich prodejnách taktéž naleznete podlahoviny vhodné do vysoce zátěžových provozů. Na výběr jsou podlahoviny v různých šířích.

Běžně realizujeme pokládky v šířích 1,5m, 2m, 3m, 4m a 5m. Samotné realizaci ovšem předchází několik neméně důležitých kroků. Jako první vzpomeňme především výběr materiálu a patřičných doplňků. Po výběru a zvážení všech kvalit podlahoviny se zákazník dohodne na termínu zaměření, kdy náš technik přímo v daném prostoru zaměří celkovou rozlohu místnosti, případně změří vlhkost a rovinnost podkladu a následně zpracuje bezplatně cenovou nabídku, která je pak zákazníkovi k dispozici. Při akceptaci cenové nabídky je již možno přistoupit k sepsání zakázkového listu na našich prodejnách. Posledním krokem je pak domluva o termínu pokládky.

Samozřejmostí je pro nás i olištování podlahy obvodovými lištami, montáž přechodových lišt, schodových či ukončovacích hran, dle výběru zákazníka. Většina podlahovin je vhodná pro použití na podlahové vytápění! Na námi zrealizované podlahy poskytujeme patřičnou záruku. Informace o údržbě povrchů těchto podlah získá každý zákazník od našich pracovníků v podlahovém studiu.

Ukázka zalištování PVC podlah

Od 2. 4. podlahové studio Zlín na nové adrese
více zde